Menu
Sepetiniz

Sık Sorulan Sorular

Yurtiçi Kargo: Saat 14:00’a kadar olan siparişleriniz onaylandıktan sonra aynı gün en geç saat 15:00‘a kadar Yurtiçi Kargo’ya teslim edilir. Ve o gün çıkış yapılır.
MNG Kargo: Saat 17:00’a kadar olan siparişleriniz MNG Kargo’ya aynı gün teslim edilir, ertesi gün çıkış yapılır.
 
Hafta sonları ve resmi tatil süresince kargolama yapılmamaktadır

Sistem üzerinden üye girişinizi sağladıktan sonra Hesabım > Geçmiş Siparişlerim kısmına giderek mevcut siparişlerinizi ve durumlarını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca siparişinizin durumu güncellendiğinde tarafınıza doğrudan bilgilendirme yapılmaktadır.

Sitemizde yer alan ürünlerimiz ile ilgili olabildiğince zengin bir içerik oluşturulmaya çalışılmıştır. Hemen hemen tüm özellikler eklenmiştir. Yine de ekstra sorularınız ve aklınıza takılanlar için doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sistemimiz üzerinden hesabınıza giriş yaptıktan sonra Hesabım > Geçmiş Siparişlerim kısmına giderek siparişinizin durumu hakkında bilgi alabilir veya aynı alanda siparişinize ait kargo takip bilgisine ulaşabilirsiniz.

E-ticaret sitemiz öncelikle SSL Güvenlik sertifikasına sahiptir. Ekstra olarak CDN & Firewall servisleri etkinleştirilmiştir. Her zaman güncel yazılım ve altyapı versiyonlarını tercih etmekteyiz. Düzenli olarak her ihtimale karşı hata kayıtları kontrol edilmektedir. Bu bağlamda sizlere her daim huzurlu ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunmaktayız.