Menu
Sepetiniz

Teslimat Bilgileri

Teslimat ve İade

Teslimat Bilgisi :
Yurtiçi Kargo: Saat 14:00’a kadar olan siparişleriniz onaylandıktan sonra aynı gün en geç saat 15:00‘a kadar Yurtiçi Kargo’ya teslim edilir. Ve o gün çıkış yapılır.

MNG Kargo: Saat 17:00’a kadar olan siparişleriniz MNG Kargo’ya aynı gün teslim edilir, ertesi gün çıkış yapılır.

Hafta sonları ve resmi tatil süresince kargolama yapılmamaktadır. Sipariş gönderim aşamalarını Hesabım bölümündeki siparişlerim kısmından takip edebilirsiniz.

Sipariş İptal Taleplerinizi İçin :
Siparişiniz Hazırlık aşamasında ise Eğer ürününüz henüz Kargo yetkililerine teslim edilmediyse 0850 888 4 450 müşteri hizmetlerimizi arayarak ya da bilgi@kenevirmucizesi.com adresine mail göndererek bildirebilirsiniz. Siparişiniz gün içerisinde iptal edilecektir.

Ücret İade Süreci :
İade ürününüz Lycos Grup – Kenevirmucizesi.com yetkilileri tarafından incelenerek, iade şartlara uygun olup olmadığı araştırılacaktır. İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi onaylanacak, ürün ücreti 10 iş günü içerisinde bankanıza yatırılacaktır. Bu ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir.

• Ürün(ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollanmalıdır.

• Ürünün satış faturasını mutlaka göndermeniz gerekmektedir.

• Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dâhil edilmeden ürün hasar görmemiş, açılmamış ve kullanılmamış olmak kaydıyla faturadaki tutar üzerinden değiştirme veya iade yapılmaktadır.
• Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

İade, Değişim Adresi :
Andifli Mah. Süleyman Yıldırım Cad. No:12/A
07580 Kaş / ANTALYA