Menu
Sepetiniz

Blog Yazıları - kenevir yararları RSS Besleme

26 Jun Koronavirüs Tedavisinde Kenevir
admin 0 2195
Koronavirüs Tedavisinde KenevirBilim insanlarının yaptığı araştırmaya göre, 'kenevir koronavirüs tedavisinde kullanılabilir'Bilim insanlarının gerçekleştirdiği bir dizi araştırmaya göre kenevirdeki bi..
26 Jun Asrın Gıdası Kenevir
admin 0 175
Asrın Gıdası KenevirKenevir tohumlarının besleyici özelliği çok yüksektir. 9 esansiyel amino asitin tümünü içermektedir. Bunun yanında %65 globulin, edistin ve albumin proteinleri, yağ asitleri, E vit..
26 Jun DNA’daki Kenevir Reseptörleri
admin 0 120
DNA’daki Kenevir ReseptörleriVücudunuzda, hücrelerinizde, DNA'nızda Kenevir reseptörleri olduğunu biliyor muydunuz?Kenevirin biyolojik olarak en etkili bileşeni THC'nin aslında vücudumuz tarafından ür..
26 Jun Dünyada Kenevirin Serüveni
admin 0 101
Dünyada Kenevirin Serüveni·        Roma ve Kartaca kenevir nedeniyle savaştı.·        Aubert-Roche 19 yy'da Fransızlar hastalanırken Kuzey Afrikalı askerlerin hastalanmayışını kenevire bağlıyordu,·   ..
26 Jun Kenevir Hakkında Bilgiler
admin 0 111
Kenevir Hakkında BilgilerYüzyıllardır kullanılan kenevir tohumu doğanın mucizevi gıdalarından birisidir.Kenevir tohumları tüm dünyada çok amaçlılığı ve insan sağlığına faydaları nedeniyle yaygın bir k..
26 Jun Kenevir Tohumu Tozunun Faydaları
admin 0 166
Kenevir Tohumu Tozunun Faydaları•        Kalp ve damar sağlığını korumaya yönelik kolesterolü dengeler.•        Bağırsak hareketlerini düzenleyerek ishal, kabızlık gibi sorunların ortadan kalkmasına y..
26 Jun Sağlık Şimdi Yanında - 1
admin 0 99
Sağlık Şimdi Yanında - 1Bir önceki yazımızda sizlerle birlikte kenevir içeren lezzetli yiyecek ve içecekleri incelemiştik. Bu yazımızda sizlerle birlikte Lycos – Kenevir Mucizesi ürünlerinin faydaları..
26 Jun Unutulan ya da unutturulan bitki
admin 0 97
Unutulan ya da unutturulan bitki "Endüstriyel Kenevir"Tohumu kuşların en sevdiği besinlerden biri olan, oldukça yağlı içeriğe sahip olup yakıt, sabun ve boya yapımında kullanılan, besleyici olması açı..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)