Sağlık Şimdi Yanında - 1


Bir önceki yazımızda sizlerle birlikte kenevir içeren lezzetli yiyecek ve içecekleri incelemiştik. Bu yazımızda sizlerle birlikte Lycos – Kenevir Mucizesi ürünlerinin faydaları hakkında incelemeler yapacağız.

Kenevir ürünlerinin sağlığa bir çok olumlu etkisi olmaktadır. Bunun nedenleri vücudunuz keneviri tanıyor, keneviri kullanıyor, kenevire ihtiyaç duyuyor. Kenevir tohumları kalp sağlığı, sindirime, kas kütlesine, uykusuzluğa, anemi tedavisine, kilo verme ve metabolik aktiviteyi uyarmada destekleyici besin kaynağıdır. Kenevir tohumlarından üretilen besin takviyelerinde %50 oranında protein mevcuttur. 9 temel amino asidi içeren toplam 21 amino asidi içermektedir. Bu da besini tamamen bir protein haline getirir. Kenevir içerisindeki magnezyum ve mineral içeriği sayesinde vücudunuzda serotonin magnezyum uygulandığında salınır. Bu da vücutta rahatlatıcı his oluşturur.

Bu yazımızda sizlerle birlikte kenevirin sağlık sağlığa etkilerini ve türlerini inceledik. Bir sonraki yazımızı kaçırmamak için bizi takip etmeyi unutmayın.