Menu
Sepetiniz

Blog Yazıları RSS Besleme

26 Jun Koronavirüs Tedavisinde Kenevir
admin 0 980
Koronavirüs Tedavisinde KenevirBilim insanlarının yaptığı araştırmaya göre, 'kenevir koronavirüs tedavisinde kullanılabilir'Bilim insanlarının gerçekleştirdiği bir dizi araştırmaya göre kenevirdeki bi..
26 Jun Asrın Gıdası Kenevir
admin 0 85
Asrın Gıdası KenevirKenevir tohumlarının besleyici özelliği çok yüksektir. 9 esansiyel amino asitin tümünü içermektedir. Bunun yanında %65 globulin, edistin ve albumin proteinleri, yağ asitleri, E vit..
26 Jun DNA’daki Kenevir Reseptörleri
admin 0 60
DNA’daki Kenevir ReseptörleriVücudunuzda, hücrelerinizde, DNA'nızda Kenevir reseptörleri olduğunu biliyor muydunuz?Kenevirin biyolojik olarak en etkili bileşeni THC'nin aslında vücudumuz tarafından ür..
26 Jun Dünyada Kenevirin Serüveni
admin 0 46
Dünyada Kenevirin Serüveni·        Roma ve Kartaca kenevir nedeniyle savaştı.·        Aubert-Roche 19 yy'da Fransızlar hastalanırken Kuzey Afrikalı askerlerin hastalanmayışını kenevire bağlıyordu,·   ..
26 Jun Kenevir Hakkında Bilgiler
admin 0 56
Kenevir Hakkında BilgilerYüzyıllardır kullanılan kenevir tohumu doğanın mucizevi gıdalarından birisidir.Kenevir tohumları tüm dünyada çok amaçlılığı ve insan sağlığına faydaları nedeniyle yaygın bir k..
26 Jun Kenevir Tohumu Tozunun Faydaları
admin 0 69
Kenevir Tohumu Tozunun Faydaları•        Kalp ve damar sağlığını korumaya yönelik kolesterolü dengeler.•        Bağırsak hareketlerini düzenleyerek ishal, kabızlık gibi sorunların ortadan kalkmasına y..
26 Jun Sağlık Şimdi Yanında - 1
admin 0 45
Sağlık Şimdi Yanında - 1Bir önceki yazımızda sizlerle birlikte kenevir içeren lezzetli yiyecek ve içecekleri incelemiştik. Bu yazımızda sizlerle birlikte Lycos – Kenevir Mucizesi ürünlerinin faydaları..
26 Jun Unutulan ya da unutturulan bitki
admin 0 42
Unutulan ya da unutturulan bitki "Endüstriyel Kenevir"Tohumu kuşların en sevdiği besinlerden biri olan, oldukça yağlı içeriğe sahip olup yakıt, sabun ve boya yapımında kullanılan, besleyici olması açı..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)