Menu
Sepetiniz

Hakkımızda

Lycos Grup, Antalya/Kaş'ın tarihte "Işık Ülkesi" olarak anılan bereketli Likya topraklarından insan odaklı bir üretim modeli hedefi, tarihi değerlerimizin gücü ve ilhamıyla yüksek kaliteli organik ürünler üreterek özelde insanımıza genelde insanlığa hizmet etme misyonundan doğan içten ve anlamlı bir anlayışın tezahürüdür.

Organik tarım ve üretim bir yöntem olmaktan çok bizim için bir felsefe ve yaşam tarzıdır.

Atalarımızdan bizlere miras kalan bu kadim medeniyetin ruhunu, iklimini, kültürel ve ekolojik zenginliklerini canlandırmak ve paylaşmaktır bizleri yücelten...!
4,5 yıl önce gerçekleşen Romanya seyahatimiz esnasında "Asrın Gıdası" olarak da tanımlanan Organik Kenevir Tohumu Proteini isimli ürünle tanıştık.

Keneviri bugüne kadar uyuşturucu, Marijuana gibi isimlerle tanımıştık.

Bu ürünü tanıdıktan ve araştırmaya başladıktan sonra küresel güçlerin Kenevir bitkisine karşı olan savaşını; yasaklama, imaj, propaganda vb çalışmalarını öğrendik. Kenevir Tohumu Tozu/Proteini ürününü kullanmaya başladığımızda yaşamımıza yepyeni bir renk ve enerji kattığını gördük. Kenevir adeta DNA'mızın içindeydi. İhtiyacımız olan tüm mineral, bileşen, vitamin, amino asitler vb ondaydı...

Lycos Grup – www.kenevirmucizesi.com ailesi olarak hayatımızın en mutlu ve anlamlı bir sürecini yaşamaktayız.

Bu mucize ürünü ve diğer Kenevir Ürünlerini insanımızla buluşturarak sağlıkta devrim yaratacağımıza inanıyoruz. Bu ürün Türkiye'miz için bir milat olacaktır. Ülkemize ve insanımıza sunacağımız en değerli hediye olacaktır. Devletimizle, milletimizle, sivil toplum kuruluşları ve derneklerimizle birlikte el ele vererek tarımda ve kalkınmada büyük - güçlü bir Türkiye hedefine ulaşacağımıza olan inancımız tamdır.

Saygılarımızla,
Sağlıklı günleriniz...